В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено міні – ярмарок вакансій.

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру «Рух» проведено міні – ярмарок вакансій. Захід організовано на замовлення ТОВ «Сіті-строй 2017». Для участі в міні-ярмарку були запрошені 9 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають відповідний досвід роботи.

Представник роботодавця Вероніка Клочко наголосила: «Хоча наше підприємство доволі молоде, але соціально-відповідальне: гарантує легальне працевлаштування та достойний рівень заробітної плати».

Шукачам роботи були презентовані будівельні вакансії підприємства, надана розширена інформація про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт. Учасники заходу «з перших вуст» отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.

Враховуючи вимоги роботодавців та кваліфікаційний рівень претендентів з числа присутніх, 5 безробітних зацікавилися запропонованими вакансіями та були запрошені на співбесіду безпосередньо до керівника підприємства.

Вкотре доведено, що міні-ярмарок вакансій - це одна з дієвих та результативних форм співпраці служби зайнятості, шукачів роботи та роботодавців.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости