В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено міні – ярмарок вакансій.

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру «Рух» проведено міні – ярмарок вакансій. Захід організовано на замовлення ТОВ «Сіті-строй 2017». Для участі в міні-ярмарку були запрошені 9 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають відповідний досвід роботи.

Представник роботодавця Вероніка Клочко наголосила: «Хоча наше підприємство доволі молоде, але соціально-відповідальне: гарантує легальне працевлаштування та достойний рівень заробітної плати».

Шукачам роботи були презентовані будівельні вакансії підприємства, надана розширена інформація про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт. Учасники заходу «з перших вуст» отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.

Враховуючи вимоги роботодавців та кваліфікаційний рівень претендентів з числа присутніх, 5 безробітних зацікавилися запропонованими вакансіями та були запрошені на співбесіду безпосередньо до керівника підприємства.

Вкотре доведено, що міні-ярмарок вакансій - це одна з дієвих та результативних форм співпраці служби зайнятості, шукачів роботи та роботодавців.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS