УВАГА! ОГОЛОШЕНО ЧЕРГОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ПРОЕКТІВ!

Донецькою обласною державною адміністрацією 10 вересня 2018 року оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до  13:00 години 26 вересня 2018 року особисто суб’єктом підприємництва до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м.Краматорськ, вул.Б.Хмельницького, 6, каб.412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 10 жовтня 2018 року.

171

Більш детально з умовами участі у конкурсі проектів можна ознайомитись на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»).

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (050)-623-80-08 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости