Успішна підприємниця Олена Брюховець розширює свій бізнес

Сьогодні підприємиця з Мирнограду Олена Брюховець відкрила в Центральній міській лікарні буфет «Лавка фермера» та організувала для пацієнтів та працівників лікарні гаряче харчування. Підготовка до відкриття магазину, де буде продаватись фермерська продукція, зайняла у Олени майже два місяці. За цей час було здійснено ремонт приміщення, обладнано буфет та підібрано персонал. Приємно усвідомлювати, що до відкриття буфету долучились і працівники Мирноградського міського центру зайнятості. Вже не перший раз роботодавець укомплектовує свої вакансії за допомогою фахівців служби зайнятості. 

Мирноградський міський центр зайнятості, в свою чергу, поздоровляє роботодавця з розширенням власного бізнесу. Директор центру зайнятості Наталія Базилевич запевняє: «Більшість діючих підприємств є постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами служби зайнятості. Сьогодні головний клієнт служби зайнятості – роботодавець. Для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, виходячи з його потреб та можливостей, служба зайнятості використовує широкий спектр послуг. Ми вдячні Олені Брюховець, яка тісно співпрацює зі службою і не стоїть осторонь проблем безробітних, бажаємо їй успіхів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости