Успішна підприємниця Олена Брюховець розширює свій бізнес

Сьогодні підприємиця з Мирнограду Олена Брюховець відкрила в Центральній міській лікарні буфет «Лавка фермера» та організувала для пацієнтів та працівників лікарні гаряче харчування. Підготовка до відкриття магазину, де буде продаватись фермерська продукція, зайняла у Олени майже два місяці. За цей час було здійснено ремонт приміщення, обладнано буфет та підібрано персонал. Приємно усвідомлювати, що до відкриття буфету долучились і працівники Мирноградського міського центру зайнятості. Вже не перший раз роботодавець укомплектовує свої вакансії за допомогою фахівців служби зайнятості. 

Мирноградський міський центр зайнятості, в свою чергу, поздоровляє роботодавця з розширенням власного бізнесу. Директор центру зайнятості Наталія Базилевич запевняє: «Більшість діючих підприємств є постійними клієнтами і надійними соціальними партнерами служби зайнятості. Сьогодні головний клієнт служби зайнятості – роботодавець. Для забезпечення адресної допомоги кожному роботодавцю, виходячи з його потреб та можливостей, служба зайнятості використовує широкий спектр послуг. Ми вдячні Олені Брюховець, яка тісно співпрацює зі службою і не стоїть осторонь проблем безробітних, бажаємо їй успіхів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції

    В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Цього разу підбирали працівників для конвойної служби ізолятору тимчасового тримання. В заході прийняли участь безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і задовольняють вимогам роботодавця.

  • ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

    13 грудня 2018 року в рамках комунікаційно-профорієнтаційної площадки для молоді

  • Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів

    У рамках співпраці служби зайнятості з навчальними закладами та з метою інформування про можливість участі у відборі для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних в період навчання, 14 грудня 2018 року директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зустрілась з керівником Мирноградського професійного гірничого ліцею Оленою Дубинець.

  • Все новости