У Мирноградському центрі зайнятості відбулась зустріч у Консталтинговому просторі

12 квітня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух за участю представників Громадської організації «Український донецький куркуль»  функціонував Консалтинговий  центр (Центр розвитку підприємництва).

Мирноградський міський центр зайнятості запросив на зустріч майбутніх учасників грантових програм, в т.ч. безробітних, які отримали одноразово допомогу по безробііттю для організації підприємницької діяльності. Окрема увага присутніх була спрямована на проект «Український донецький куркуль»,

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря проінформувала присутніх про унікальну можливість участі у проекті Чешської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» під назвою «Гранти на створення робочих місць для населення, що мешкає поблизу лінії розмежування конфлікту» в рамках сталої партнерської співпраці Донецької обласної служби зайнятості, мета якої – стимулювання існуючого бізнесу, який має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для населення, що мешкає поблизу лінії розмежування. Зокрема, вона наголосила: «Фахівці центру зайнятості завжди готові надати необхідну допомогу та консультацію з питання участі у грантових програмах, які діють в Донецькій області.»

Переможці регіональної грантової програми «Український донецький куркуль» Олена Брюховець та Костянтин Ігнатенко поділилися з підприємцями своїми здобутками, напрацюванням та досвідом участі в грантових програмах. Учасники заходу отримали теоретичні знання та практичні поради, а також відповіді на свої запитання, визначили шляхи щодо їх вирішення.

 «Місія громадської організації «Український донецький куркуль» полягає саме у підтримці підприємців регіону, в об'єднанні зусиль представників малого та середнього бізнесу задля захисту своїх інтересів, просування на ринку, розширення збуту, а також ефективної закупівельної і маркетингової діяльності. Набуття підприємницьких навичок та  надання консультацій майбутнім «куркулям» - це задача нашої сьогоднішньої зустрічі»,- зазначив Костянтин Ігнатенко.

Учасники заходу висловили щиру подяку переможцями проекту «Український донецький куркуль» за важливі та корисні поради.

Олена Брюховець відзначила активність підприємців та побажала вдалої і успішної участі у проекті «Український донецький куркуль».

Ми, в свою чергу, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS