У Мирнограді провели семінар для учасників АТО

Сьогодні, 9 жовтня в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО щодо питань психологічної реабілітації та професійної адаптації. В роботі семінару прийняли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна та фахівці Управління соціального захисту населення.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря презентувала послуги, які надаються службою зайнятості та новітні форми роботи з використанням онлайн-технологій. Також ознайомила присутніх із можливостями професійного навчання, в тому числі за рахунок отримання ваучера та започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості.

У своєму виступі завідуюча сектору Управління соціального захисту населення Оксана Плеханова поінформувала присутніх про блок надання послуг, видів допоміг та пільг учасникам АТО, членам сімей та дітям. Зокрема, акцентовано увагу присутніх на інформації для учасників АТО щодо порядку отримання путівок на санітарно-курортне оздоровлення та психологічну реабілітацію.

Семінар проводився з метою інформування демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО про послуги служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS