У Мирнограді провели семінар для учасників АТО

Сьогодні, 9 жовтня в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО щодо питань психологічної реабілітації та професійної адаптації. В роботі семінару прийняли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна та фахівці Управління соціального захисту населення.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря презентувала послуги, які надаються службою зайнятості та новітні форми роботи з використанням онлайн-технологій. Також ознайомила присутніх із можливостями професійного навчання, в тому числі за рахунок отримання ваучера та започаткування власної справи за сприяння служби зайнятості.

У своєму виступі завідуюча сектору Управління соціального захисту населення Оксана Плеханова поінформувала присутніх про блок надання послуг, видів допоміг та пільг учасникам АТО, членам сімей та дітям. Зокрема, акцентовано увагу присутніх на інформації для учасників АТО щодо порядку отримання путівок на санітарно-курортне оздоровлення та психологічну реабілітацію.

Семінар проводився з метою інформування демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників АТО про послуги служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости