У центрі зайнятості відбувся захід у форматі HR – кав’ярні.

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості в нетрадиційній атмосфері пройшов тренінг із вдосконалення методів підбору персоналу. Захід відбувся у форматі HR – кав’ярні.

В невимушеній атмосфері за кавою присутні аналізували ситуацію, що склалася на ринку праці, обговорювали системність функції підбору персоналу, методологію пошуку персоналу: «внутрішній» і «зовнішній» вектори спрямованості та інші HR – стратегії.

Командний дух, який склався під час тренінгу підкріплювався вправами, які пропонувала присутнім начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер.

Завершуючим етапом заходу стало обговорення перспектив співпраці служби зайнятості з роботодавцями, вдосконалення методів та форм взаємодії.

Підсумовуючи захід заступник директора Галина Лагуніна зазначила: «Ми завжди намагаємося бути цікавими для своїх клієнтів, йти в ногу з часом, постійно пропонувати щось нове, прогресивне. Тому зміна підходів та форми надання послуг є одним з етапів впровадження інституту «Консультанта роботодавця», який стартував в цьому році. Ми маємо найбільшу базу можливостей як для роботодавців так і для шукачів роботи, намагаємось бути «в тренді», постійно втілюємо щось нове, працюємо однією командою. Тому, дуже приємне відчуття, коли клієнт отримує наші послуги і повертається знову, щоб отримати нову»

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS