Тренінги з питань створення або розвитку власної справи та участі у грантових програмах тривають!

1 серпня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся черговий, щотижневий тренінг з основ бізнес-планування.

Присутні детально обговорили умови участі у діючих грантових програмах та правила складання  бізнес плану. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

Нагадуємо, якщо у Вас є питання по складанню бізнес планів чи умов участі у грантових проектах, то приймайте участь у щотижневих навчальних тренінгах з бізнес-планування в Центрі розвитку підприємництва, які проходять щосереди о 10 годині у Мирноградському міському центру зайнятості. За більш детальною інформацією, звертайтесь до фахівців Мирноградського міського центру зайнятості або за тел.7-60-11.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости