Тренінги з питань створення або розвитку власної справи та участі у грантових програмах тривають!

1 серпня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся черговий, щотижневий тренінг з основ бізнес-планування.

Присутні детально обговорили умови участі у діючих грантових програмах та правила складання  бізнес плану. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

Нагадуємо, якщо у Вас є питання по складанню бізнес планів чи умов участі у грантових проектах, то приймайте участь у щотижневих навчальних тренінгах з бізнес-планування в Центрі розвитку підприємництва, які проходять щосереди о 10 годині у Мирноградському міському центру зайнятості. За більш детальною інформацією, звертайтесь до фахівців Мирноградського міського центру зайнятості або за тел.7-60-11.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції

    В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Цього разу підбирали працівників для конвойної служби ізолятору тимчасового тримання. В заході прийняли участь безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і задовольняють вимогам роботодавця.

  • ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

    13 грудня 2018 року в рамках комунікаційно-профорієнтаційної площадки для молоді

  • Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів

    У рамках співпраці служби зайнятості з навчальними закладами та з метою інформування про можливість участі у відборі для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних в період навчання, 14 грудня 2018 року директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зустрілась з керівником Мирноградського професійного гірничого ліцею Оленою Дубинець.

  • Все новости