Тренінги з питань створення або розвитку власної справи та участі у грантових програмах тривають!

1 серпня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся черговий, щотижневий тренінг з основ бізнес-планування.

Присутні детально обговорили умови участі у діючих грантових програмах та правила складання  бізнес плану. Бажаючі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на всі свої запитання.

Нагадуємо, якщо у Вас є питання по складанню бізнес планів чи умов участі у грантових проектах, то приймайте участь у щотижневих навчальних тренінгах з бізнес-планування в Центрі розвитку підприємництва, які проходять щосереди о 10 годині у Мирноградському міському центру зайнятості. За більш детальною інформацією, звертайтесь до фахівців Мирноградського міського центру зайнятості або за тел.7-60-11.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Тренінг Кожен день дарунок долі Тренінг Кожен день дарунок долі

    15 серпня 2018 року з метою сприяння усвідомленню необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя для клієнтів Мирноградського міського центру зайнятості в приміщенні Молодіжного центру Рух відбувся тренінг Кожен день-дарунок долі.

  • Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення

    З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Центру розвитку підприємництва 15 серпня 2018 року фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували щотижневий тренінг з основ бізнес-планування в приміщенні Молодіжного центру «Рух».

  • Орієнтування на військову службу за контрактом Орієнтування на військову службу за контрактом

    З метою розширення уявлень про можливості здобуття актуальних на ринку праці професій та створення мотивації у безробітних до прискорення працевлаштування в Мирноградському міському центрі зайнятості регулярно проводяться семінари “Оволодій новою професією”.

  • Все новости