Тренінги з бізнес-планування націлені на результат

8 серпня 2018 року у приміщенні Молодіжного центру «Рух» в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням соціальних партнерів.

«Сьогодні ми розуміємо, що перетворення нашого міста на сучасне  та інноваційне може відбуватися лише в разі появи та впровадження малих і середніх підприємств з новим цивілізованим підходом, з мінімальним впливом на навколишнє середовище та з прийнятними умовами праці для персоналу. Ми хочемо щоб в нашому місті дедалі більше з’являлося молодих креативних бізнесменів з інноваційним мисленням», - відкриваючи захід, зауважила заступник директора Лагуніна Галина Іванівна.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила присутніх з послугами «Консалтингового центру», умовами участі у міжнародних та регіональних грантових проектах. Також зазначила, що за допомогою фінансового проекту «Український донецький куркуль» розпочали власну справу місцеві мешканці та внутрішньо переміщені особи.

Під час тренінгу присутні ставили багато запитань, на які отримували вичерпуючи відповіді. Дискусія відбувалась дуже жваво і всі учасники охоче ділилися своїми думками і досвідом. Дружня атмосфера сприяла покращенню сприйняття наданої інформації. Такі заходи допомагають розставити правильні акценти та уникнути помилок при складанні бізнес-планів.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу та взяти участь у грантових програмах, яка відбудеться 15 серпня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости