Тренінги з бізнес-планування націлені на результат

8 серпня 2018 року у приміщенні Молодіжного центру «Рух» в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням соціальних партнерів.

«Сьогодні ми розуміємо, що перетворення нашого міста на сучасне  та інноваційне може відбуватися лише в разі появи та впровадження малих і середніх підприємств з новим цивілізованим підходом, з мінімальним впливом на навколишнє середовище та з прийнятними умовами праці для персоналу. Ми хочемо щоб в нашому місті дедалі більше з’являлося молодих креативних бізнесменів з інноваційним мисленням», - відкриваючи захід, зауважила заступник директора Лагуніна Галина Іванівна.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила присутніх з послугами «Консалтингового центру», умовами участі у міжнародних та регіональних грантових проектах. Також зазначила, що за допомогою фінансового проекту «Український донецький куркуль» розпочали власну справу місцеві мешканці та внутрішньо переміщені особи.

Під час тренінгу присутні ставили багато запитань, на які отримували вичерпуючи відповіді. Дискусія відбувалась дуже жваво і всі учасники охоче ділилися своїми думками і досвідом. Дружня атмосфера сприяла покращенню сприйняття наданої інформації. Такі заходи допомагають розставити правильні акценти та уникнути помилок при складанні бізнес-планів.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу та взяти участь у грантових програмах, яка відбудеться 15 серпня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS