Тренінг «Ненасильницьке спілкування: як почути і зрозуміти один одного»

10 липня 2018 року в Мирноградскьому міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру "Рух" було проведено тренінг співробітниками Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська на тему «Ненасильницьке спілкування: як почути і зрозуміти один одного» для осіб, які шукають роботу.

Під час тренінгу було застосовано ряд психологічних вправ з метою навчитися чути себе, розпізнавати свої почуття і потреби; фокусуватися на тому, чого ми насправді хочемо, – замість розтрати уваги на недоліки свої та інших людей.

Разом з тренером Валентиною Кожушко присутні вчились правильно будувати свої прохання оточуючим, щоб потреби були почуті і задоволені, що робити з емоціями в процесі спілкування та чому вміння спілкуватися з людьми є основою життєвого успіху.

Дякуємо за професійну допомогу, дуже сподіваємося на нові зустрічі!

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости