Тренінг «Ненасильницьке спілкування: як почути і зрозуміти один одного»

10 липня 2018 року в Мирноградскьому міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру "Рух" було проведено тренінг співробітниками Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська на тему «Ненасильницьке спілкування: як почути і зрозуміти один одного» для осіб, які шукають роботу.

Під час тренінгу було застосовано ряд психологічних вправ з метою навчитися чути себе, розпізнавати свої почуття і потреби; фокусуватися на тому, чого ми насправді хочемо, – замість розтрати уваги на недоліки свої та інших людей.

Разом з тренером Валентиною Кожушко присутні вчились правильно будувати свої прохання оточуючим, щоб потреби були почуті і задоволені, що робити з емоціями в процесі спілкування та чому вміння спілкуватися з людьми є основою життєвого успіху.

Дякуємо за професійну допомогу, дуже сподіваємося на нові зустрічі!

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости