Тренінг «Боятися нерозумно. Конфлікт чутливість - фактор впливу на якість життя »

16 березня 2018 року Мирноградський міський центр зайнятості запрошує прийняти участь у тренінгу для безробітних за участю представників Громадської організації  “Ліга ділових  та професійних жінок” на тему: «Боятися нерозумно. Конфлікт чутливість - фактор впливу на якість життя ».

Тренінг  відбудеться 16.03.2018р. у бібліотеці сумейного  за адресою: м. Мирноград, мікрорайон «Молодіжний», 27 «а» (крило ЗОШ № 10), початок о 10-00.

Запрошуємо прийняти участь у тренінгу!

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

    21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

  • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

    20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

  • Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати

    18 червня 2018 року заступник директора Мирноградського міського центру Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у нараді, яка відбулась за ініціативи ГО Український донецький куркуль в приміщенні Мирноградської міської ради за участю представників Донецької обласної державної адміністрації.

  • Все новости