Сучасні методи профорієнтаційної роботи

Завдання профорієнтаційної роботи - виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування.

Однією з форм профорієнтаційної роботи фахівців Мирноградського міського центру зайнятості є проведення індивідуальних консультацій для батьків та учнів навчальних закладів міста, в процесі яких школяри проходять профдіагностичне тестування на виявлення провідної сфери діяльності. Але не завжди батьки мають змогу та час відвідати разом з дитиною консультанта для отримання рекомендацій щодо вибору майбутньої професії та обрати напрями подальшого навчання.

Так 9 жовтня 2018 року фахівець з профорієнтації Міркіданова Любов дистанційно ознайомила батьків з результатами тестування, надала роз’яснення щодо типів професій, які підходять саме їх дитині за допомогою скайп-зв’язку.

Зараз ми бачимо, скільки молодих людей працюють не за отриманою спеціальністю, а це свідчить, що ресурси держави і батьків витрачені неефективно. Профорієнтація допоможе дітям визначатися зі своїми інтересами, надасть можливість сформувати свої уявлення.

Запрошуємо молодь та батьків з дітьми, які мають бажання свідомо та правильно обрати майбутню професію до Мирноградського міського центру зайнятості на засідання Молодіжного клубу «Територія розвитку» або пройти профдіагностичне тестування та отримати консультацію кваліфікованого фахівця!

Довідки за: телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости