Сучасні методи профорієнтаційної роботи

Завдання профорієнтаційної роботи - виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування.

Однією з форм профорієнтаційної роботи фахівців Мирноградського міського центру зайнятості є проведення індивідуальних консультацій для батьків та учнів навчальних закладів міста, в процесі яких школяри проходять профдіагностичне тестування на виявлення провідної сфери діяльності. Але не завжди батьки мають змогу та час відвідати разом з дитиною консультанта для отримання рекомендацій щодо вибору майбутньої професії та обрати напрями подальшого навчання.

Так 9 жовтня 2018 року фахівець з профорієнтації Міркіданова Любов дистанційно ознайомила батьків з результатами тестування, надала роз’яснення щодо типів професій, які підходять саме їх дитині за допомогою скайп-зв’язку.

Зараз ми бачимо, скільки молодих людей працюють не за отриманою спеціальністю, а це свідчить, що ресурси держави і батьків витрачені неефективно. Профорієнтація допоможе дітям визначатися зі своїми інтересами, надасть можливість сформувати свої уявлення.

Запрошуємо молодь та батьків з дітьми, які мають бажання свідомо та правильно обрати майбутню професію до Мирноградського міського центру зайнятості на засідання Молодіжного клубу «Територія розвитку» або пройти профдіагностичне тестування та отримати консультацію кваліфікованого фахівця!

Довідки за: телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости