Шановний роботодавцю!

 

Шановний  роботодавцю!

 

Ситуація на ринку праці в місті динамічно змінюється, у зв`язку  з чим Мирноградський міський центр зайнятості пристосовує свої послуги та технології їх надання саме для задоволення нагальних потреб роботодавців, щодо перспективної потреби у робочій силі та планування напрямів, обсягів організації професійного навчання безробітних громадян.

У наш час  ефективний обмін інформацією можливий із застосуванням Інтернет-технологій.  Тому з метою здійснення оцінки ситуації на місцевому ринку праці та визначення перспективної потреби в кадрах у професійному розрізі:

 

Просимо, Вас взяти участь у Інтернет-анкетуванні роботодавців  з використанням найбільш доступного і безкоштовного сервісу «Google Forms».

Форма Інтернет-анкетування знаходиться за посиланням:

 

https://docs.google.com/forms/d/109G4oLJoHWoe2zFRlRMuJNL70v7PST-0dmNaqMiRCUA/edit?usp=sharing 

 

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатись до нас за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37Б, третій поверх, кабінет № 7 або за телефоном (06239)7-62-55.

 

З повагою, відділ взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції

    В Мирноградському міському центрі зайнятості проведено презентацію Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Цього разу підбирали працівників для конвойної служби ізолятору тимчасового тримання. В заході прийняли участь безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і задовольняють вимогам роботодавця.

  • ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ! ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

    13 грудня 2018 року в рамках комунікаційно-профорієнтаційної площадки для молоді

  • Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів Інформуємо про проведення відбору навчальних закладів

    У рамках співпраці служби зайнятості з навчальними закладами та з метою інформування про можливість участі у відборі для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та проживання зареєстрованих безробітних в період навчання, 14 грудня 2018 року директор Мирноградського міського центру зайнятості Наталія Базилевич зустрілась з керівником Мирноградського професійного гірничого ліцею Оленою Дубинець.

  • Все новости