Шановний роботодавцю!

 

Шановний  роботодавцю!

 

Ситуація на ринку праці в місті динамічно змінюється, у зв`язку  з чим Мирноградський міський центр зайнятості пристосовує свої послуги та технології їх надання саме для задоволення нагальних потреб роботодавців, щодо перспективної потреби у робочій силі та планування напрямів, обсягів організації професійного навчання безробітних громадян.

У наш час  ефективний обмін інформацією можливий із застосуванням Інтернет-технологій.  Тому з метою здійснення оцінки ситуації на місцевому ринку праці та визначення перспективної потреби в кадрах у професійному розрізі:

 

Просимо, Вас взяти участь у Інтернет-анкетуванні роботодавців  з використанням найбільш доступного і безкоштовного сервісу «Google Forms».

Форма Інтернет-анкетування знаходиться за посиланням:

 

https://docs.google.com/forms/d/109G4oLJoHWoe2zFRlRMuJNL70v7PST-0dmNaqMiRCUA/edit?usp=sharing 

 

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатись до нас за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37Б, третій поверх, кабінет № 7 або за телефоном (06239)7-62-55.

 

З повагою, відділ взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости