Роз'яснювальна робота триває

У Мирнограді триває цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, яка спрямована на реалізацію доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 р. №231/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості Тетяна Шупер у складі робочої групи проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників та керівників суб’єктів господарства у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, які здійснюють свою діяльність на мікрорайонах Молодіжний, Східний та Світлий.

Під час спілкування посадові особи роздавали інформаційні листівки, розповідали про переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснювали негативні наслідки і види відповідальності за використання незадекларованої праці, підкреслюючи, що неоформлений офіційно працівник залишається без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.

Під час інформаційної кампанії Тетяна Шупер зазначила: «легальною вважається праця у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок. І тільки тоді людина відчуває себе захищеною і, в ситуації втрати роботи, зможе розраховувати на фінансову підтримку держави». В ході зустрічей вона зазначила, що служба зайнятості має найбільшу базу можливостей як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS