Розвиток власної справи стимулює зростання економіки міста

4 липня 2018 року за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо основ бізнес–планування в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості.

Заступник директора центру зайнятості Лагуніна Галина Іванівна відкриваючи захід, наголосила в своїй промові: «Бізнес не любить спонтанності і невизначеності, і будь-яка,сама творча ідея для її успішної реалізації повинна бути обрамлена в чіткий, конкретний і грамотно складений бізнес-план. Бізнес-план є необхідним при старті будь-якого бізнесу, незалежно від того, чи буде підприємець фінансувати його сам, у партнерстві з кимось або ж будуть залучатися зовнішні інвестори. Сьогоднішній захід саме про те,  як скласти ефективний бізнес-план!».

Під час тренінгу відвідувачі отримали практичні поради від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни. Зокрема, присутні дізнались про умови участі в Регіональній програмі «Український донецький куркуль». Вона зазначила, що регіональна програма підтримки малого бізнесу набирає популярності. Місцеві органи влади зацікавлені, щоб в нашому місті було ще більше «куркулів», які зможуть працювати самі, розвивати економіку міста, і забезпечувати роботою інших, створюючи нові робочі місця.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря запросила відвідувачів заходу також прийняти участь у семінарі з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності», які відбудуться 26 липня в місті Краматорськ та 27 липня в місті Покровськ, а також надала корисні посилання  на анонси заходів:

 • http://donetskcci.com/
 • https://www.facebook.com/Donetskcci/
 • та реєстраціюhttps://bit.ly/2IDOklX.

Наступний тренінг з основ бізнес-планування відбудеться 11 липня 2018 року о 10 годині, запрошуємо на зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

  13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

 • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

  13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

  З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

 • Все новости