Розвиток власної справи стимулює зростання економіки міста

4 липня 2018 року за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо основ бізнес–планування в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості.

Заступник директора центру зайнятості Лагуніна Галина Іванівна відкриваючи захід, наголосила в своїй промові: «Бізнес не любить спонтанності і невизначеності, і будь-яка,сама творча ідея для її успішної реалізації повинна бути обрамлена в чіткий, конкретний і грамотно складений бізнес-план. Бізнес-план є необхідним при старті будь-якого бізнесу, незалежно від того, чи буде підприємець фінансувати його сам, у партнерстві з кимось або ж будуть залучатися зовнішні інвестори. Сьогоднішній захід саме про те,  як скласти ефективний бізнес-план!».

Під час тренінгу відвідувачі отримали практичні поради від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни. Зокрема, присутні дізнались про умови участі в Регіональній програмі «Український донецький куркуль». Вона зазначила, що регіональна програма підтримки малого бізнесу набирає популярності. Місцеві органи влади зацікавлені, щоб в нашому місті було ще більше «куркулів», які зможуть працювати самі, розвивати економіку міста, і забезпечувати роботою інших, створюючи нові робочі місця.

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря запросила відвідувачів заходу також прийняти участь у семінарі з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності», які відбудуться 26 липня в місті Краматорськ та 27 липня в місті Покровськ, а також надала корисні посилання  на анонси заходів:

 • http://donetskcci.com/
 • https://www.facebook.com/Donetskcci/
 • та реєстраціюhttps://bit.ly/2IDOklX.

Наступний тренінг з основ бізнес-планування відбудеться 11 липня 2018 року о 10 годині, запрошуємо на зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

  18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

 • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

  19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

 • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

  Актуальні професії на ринку праці

 • Все новости