Роботодавець – головний клієнт служби зайнятості.

Основним завданням центру зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Тому, на сьогодні роботодавець залишається головним клієнтом служби зайнятості, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних та задоволення кадрових потреб роботодавця.

З метою підбору працівників на відкриті вакансії до Мироноградського міського центру зайнятості звернувся роботодавець фізична особа – підприємець Матюхов Дмитро Олександрович, який відкрив в місті мережу магазинів «Щедрий кошик».  Роботодавцю потрібні продавець продовольчих товарів та бухгалтер. За сприянням фахівців служби зайнятості для задоволення кадрових потреб роботодавця було проведено міні-ярмарок вакансій. На заході представник роботодавця розповіла про вакансії та вимоги до кандидатів на працевлаштування, графік роботи та соціальні гарантії. Загалом захід відвідали 13 безробітних та шукачів роботи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер розповіла присутнім про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості та про можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця. Безробітним було запропоновано при потребі пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

Захід пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання щодо можливості працевлаштування. Сподіваємось, що завдяки сьогоднішній зустрічі, роботодавець задовольнить свої кадрові потреби, а безробітні зможуть знайти довгоочікувану роботу.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS