Роботодавець – головний клієнт служби зайнятості.

Основним завданням центру зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Але досягти позитивного результату можливо лише завдяки побудові тісної співпраці з роботодавцями. Тому, на сьогодні роботодавець залишається головним клієнтом служби зайнятості, від успішної співпраці з яким залежить результат – працевлаштування безробітних та задоволення кадрових потреб роботодавця.

З метою підбору працівників на відкриті вакансії до Мироноградського міського центру зайнятості звернувся роботодавець фізична особа – підприємець Матюхов Дмитро Олександрович, який відкрив в місті мережу магазинів «Щедрий кошик».  Роботодавцю потрібні продавець продовольчих товарів та бухгалтер. За сприянням фахівців служби зайнятості для задоволення кадрових потреб роботодавця було проведено міні-ярмарок вакансій. На заході представник роботодавця розповіла про вакансії та вимоги до кандидатів на працевлаштування, графік роботи та соціальні гарантії. Загалом захід відвідали 13 безробітних та шукачів роботи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер розповіла присутнім про ситуацію на ринку праці, про потребу в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості та про можливість навчання безробітних під замовлення роботодавця. Безробітним було запропоновано при потребі пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

Захід пройшов дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання щодо можливості працевлаштування. Сподіваємось, що завдяки сьогоднішній зустрічі, роботодавець задовольнить свої кадрові потреби, а безробітні зможуть знайти довгоочікувану роботу.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости