Резюме – візитна картка шукача роботи

13 березня 2018 р. в Мирноградському міському центрі зайнятості для шукачів роботи відбувся профорієнтаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода ознайомила  учасників семінару про особливості складання резюме сучасного формату, з основними правилами складання резюме.

«Грамотно складене резюме стає надзвичайно важливим у процесі пошуку роботи, адже презентує безробітного навіть за його відсутності. Прочитавши інформацію, роботодавець вже має уявлення про претендента на посаду» - підкреслила Ганна Станіславівна.

Учасники заходу отримали індивідуальну допомогу у написанні резюме та склали макет власного резюме. По закінченню семінару відвідувачи виявили бажання за допомогою фахівця центру зайнятості відзняти відео-резюме, яке допоможе шукачу роботи зацікавити роботодавця.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

    21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

  • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

    20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

  • Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати

    18 червня 2018 року заступник директора Мирноградського міського центру Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у нараді, яка відбулась за ініціативи ГО Український донецький куркуль в приміщенні Мирноградської міської ради за участю представників Донецької обласної державної адміністрації.

  • Все новости