Професіографічна екскурсія до шахти «Центральна»

9 липня 2018 року з метою сприяння професійному самовизначенню, ефективній зайнятості молоді у Донецькому регіоні, популяризації робітничих професій серед учнівської молоді фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості  проведено професіографічну екскурсію до відокремленого підрозділу «Шахта «Центральна» державного підприємства «Мирноградвугілля».

Шахту «Центральна» та Мирноградський міський центр зайнятості пов'язують багаторічна співпраця та дружні стосунки, і сьогодні центр зайнятості вживає заходи щодо укомплектування підприємства кваліфікованими кадрами. Для більш якісного та оперативного підбору персоналу проводяться міні-ярмарки вакансій, презентації роботодавця та професіографічні екскурсії на підприємство.

Відкрила захід спеціаліст з профорієнтації Любов Міркіданова, яка в своїй промові зазначила: «Професіографічна екскурсія – одна з форм профорієнтаційної роботи, яка дає можливість побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись як і з роботодавцями, так і з професіоналами своєї справи.»

Заступник директора з охорони праці Петрушенко В’ячеслав Євгенович  привітно зустрів відвідувачів та провів надзвичайно цікаву та пізнавальну екскурсію по підприємству.

Присутні отримали можливість на власні очі спостерігати за роботою висококваліфікованих, досвідчених представників різних професій. Мали змогу особисто поспілкуватися з представниками шахтарських професій, дізнатись про вимоги до них, можливість навчання  та «приміряти» професію до себе.

Проведена екскурсія була не лише дуже цікавою, інформаційною, але й корисною,оскільки дала можливість присутнім наочно та більш детально ознайомитись із професіями, оцінити переваги оволодіння ними, побачити сучасну потребу роботодавця.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости