Презентація роботодавця, як крок до працевлаштування безробітних

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості Тетяна Шупер провела презентацію підприємства ПРАТ “Український бекон”.

Рекрутер служби зайнятості постійно проводить підбір персоналу для підприємства. Під час плідної співпраці більше 300 безробітних були працевлаштовані на ПРАТ “Український бекон”. Зважаючи, що підприємство знаходиться за межами міста, роботодавець забезпечує доставку працівників до місця роботи. Гідні умови праці та стабільна виплата заробітної плати, які гарантує роботодавець, продовжують приваблювати безробітних Мирнограда.

Цього разу для шукачів роботи своє підприємство презентувала начальник відділу кадрів Тетяна Цуканова. Кожен учасник заходу також мав можливість поспілкуватись на особистому прийомі.                      

Тісна і плідна співпраця з роботодавцем протягом тривалого часу свідчить про те, що служба зайнятості добре робить свою справу.

Ми сподіваємось, що співпраця з роботодавцем триватиме ще довго, а новий підхід до задоволення кадрових потреб роботодавців з застосуванням елементів рекрутингу дасть можливість в рази підвищити оперативність та якість надання послуг.

Отримати послуги з рекрутингу можуть роботодавці, безробітні особи та особи, які бажають знайти нову роботу. Щоб стати клієнтом спеціаліста з рекрутингу, шукачам роботи та роботодавцям необхідно:

- зателефонувати за номером 06(239)7-62-55  до спеціаліста з рекрутингу Мирноградського міського центру;

або

- особисто звернутися за адресою: м. Мирнограл, м-н Молодіжний, 37Б, каб. 7  з 8.00 до 17.00.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS