Праця неповнолітніх – перший крок до вибору майбутньої професії

6 листопада 2018 року в приміщенні Виконавчого комітету Мирноградської міської ради відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дітей - сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

«Основним завданням державних структур та громадських організацій є забезпечення зайнятості молоді, що є профілактикою бездоглядності та вчинення неповнолітніми неправомірних дій» - відкриваючи захід, наголосила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталія Маслова.  

Загалом, членами комісії були обговорені питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, а саме, дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Були заплановані профілактичні заходи щодо попередження дитячої злочинності, обговорені методи попередження найгірших форм дитячої праці,  підведені підсумки з організації оплачуваних громадських робіт для неповнолітніх в канікулярний період 2018 року.

Продовж літа 2018 року до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру  було залучено 17 неповнолітніх  та створено 8 робочих місць. На оплату праці неповнолітніх з місцевого бюджету витрачено 82.7 тис. грн., дововіла спеціаліст І категорії відділу освіти Мирноградської міської ради Суховерхова Лариса.

«Організація таких робіт допомагає реалізувати бажання юнаків та дівчат працювати та отримувати гідну зарплату. Це є природнім прагненням для кожної юної людини, яка мріє про незалежність та самостійність у житті», - зауважила заступник директора Мирноградського міського центру зайнятості Галина Лагуніна.

Під час засідання присутні не тільки підвели підсумки року, що минає, але й намітили план дій на майбутній рік.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS