Працевлаштування молоді у сучасних умовах.

7 серпня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості на платформі Молодіжного центру «Рух» відбувся семінар «Молодь на ринку праці». Метою семінару є ознайомлення молоді зі станом сучасного ринку праці, послугами служби зайнятості, варіантами працевлаштування та шляхами реалізації професійної кар’єри, аналіз професій, що користуються попитом на ринку праці.

Фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова разом з  присутніми визначили переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції.  Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем.

Крім цього, присутні оцінили свої професійні риси, охарактеризували ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання, виявили причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування.
На думку молоді, заходи такого плану орієнтують їх на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти план досягнення професійних цілей.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS