Підприємництво за сприянням служби зайнятості

7 листопада 2018 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбулось  засідання комісії з питань здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності в приміщенні Молодіжного центру «Рух».

На засіданні розглядали питання доцільності виплати одноразової допомоги по безробіттю Тетяні Гомілко. Тетяна яскраво презентувала проект з організації свята, продемонструвала послуги, які буде надавати клієнтам для втілення в життя будь-якої святкової ідеї. Також розповіла, що в майбутньому планує створити нові робочі місця та розширити перелік послуг за допомогою фінансування грантових програм.

Зваживши актуальність даної бізнес – ідеї, члени комісії ухвалили рішення рекомендувати директору Мирноградського міського центру зайнятості виплатити ОВДБ для організації підприємницької діяльності та побажали успіхів в її починаннях Тож за результатами засідання комісії  вирішено підтримати бізнес-ідею майбутньої підприємниці.

Після захисту своєї роботи майбутня підприємниця отримала можливість поспілкуватися із членами комісії, задати питання, які її цікавили, та отримати вичерпні відповіді.

Незайнятим громадянам, які бажають відкрити власну справу нагадуємо, що служба зайнятості проводить активну політику щодо підтримки майбутніх підприємців. В Мирноградському міському центрі зайнятості кожен бажаючий може отримати консультації з орієнтації на підприємницьку діяльність та щосереди з 10 до 13 години відвідати тренінги щодо основ бізнес-планування.

За сприянням Мирноградського міського центру зайнятості з початку 2018 року 6 безробітних розпочали власну справу. Це є доказом того, що у людини завжди є шанс реалізувати власні професійні здібності і стати успішним.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості

    Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

  • В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит

    18 березня 2019 року з клієнтами Мирноградського центру зайнятості відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дитинство. Грані і кордони відносин в сім'ї». Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» за участю фахівців Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська Донецької області.

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ

    25 березня 2019 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбулась презентація навчального закладу «Донецького центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості». На семінар були запрошені безробітні, які виявили бажання здобути нову професію за направленням служби зайнятості.

  • Все новости