Підприємництво – двигун економіки та основа заможності країни

В рамках роботи Центру Розвитку Підприємництва, 13 червня 2018 року в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо підтримки підприємницьких ініціатив населення, навчання з бізнес планування та проектної діяльності.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Лагуніна Галина Іванівна, яка в своїй промові наголосила: «Служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницьких ініціатив серед населення, тож сьогоднішній захід стане у нагоді всім, хто має на меті відкрити або розширити існуючий бізнес».

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Хорушко Антоніна Іванівна проінформувала про унікальну можливість участі у проекті фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів від Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», та умови участі у проектах «МОМ», «Людина в біді» та «Данська Рада у справах біженців».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила майбутніх та діючих підприємців з можливістю пройти безкоштовні онлайн-курси всеукраїнської платформи «Prometheus» за тематикою Підприємництво, відео контентом розробленим фахівцями Донецької обласної служби зайнятості, який містить поради зі складання універсального бізнес-плану та особливостями онлайн додатку «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва тощо. Вагомі переваги такого формату подачі навчальної інформації складаються у тому, що всі бажаючі у зручний для них час можуть переглянути, проаналізувати та використати отриману інформацію для складання чіткого плану презентації власної бізнес-ідеї.

З  присутніми були розглянуті психологічні аспекти розробки бізнес-планів, структури бізнес - плану, ресурси грантових програм, складання фінансового плану, плану руху грошових коштів та бюджету проекту.

Відрадно, що запрошені жваво обговорювали проблемні питання, обмінювалися думками та враженнями, ділилися досвідом, торкалися актуальних тем тощо. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе при створенні життєздатного бізнес проекта.

Наприкінці тренінгу присутні отримали індивідуальні консультації та роз’яснення щодо основних положень і нововведень діючих грантових програм від відділів економіки та державної реєстрації Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Нагадуємо, що даний захід проводиться щосереди на базі Мирноградського міського центру зайнятості з 10:00 до 13:00.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Cемінар на тему: Легалізація зайнятості-крок назустріч вашим працівникам, в тому числі особам з інва Cемінар на тему: Легалізація зайнятості-крок назустріч вашим працівникам, в тому числі особам з інва

    Мирноградський міський центр зайнятості запрошує роботодавців прийняти участь у семінарі на тему: “Легалізація зайнятості-крок назустріч вашим працівникам, в тому числі особам з інвалідністю» за участю працівників Головного управління Держпраці у Донецькій області та Покровського об’єднання УПФ України Донецької області.

  • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

    21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

  • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

    20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

  • Все новости