Підприємництво – двигун економіки та основа заможності країни

В рамках роботи Центру Розвитку Підприємництва, 13 червня 2018 року в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо підтримки підприємницьких ініціатив населення, навчання з бізнес планування та проектної діяльності.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Лагуніна Галина Іванівна, яка в своїй промові наголосила: «Служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницьких ініціатив серед населення, тож сьогоднішній захід стане у нагоді всім, хто має на меті відкрити або розширити існуючий бізнес».

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Хорушко Антоніна Іванівна проінформувала про унікальну можливість участі у проекті фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів від Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», та умови участі у проектах «МОМ», «Людина в біді» та «Данська Рада у справах біженців».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила майбутніх та діючих підприємців з можливістю пройти безкоштовні онлайн-курси всеукраїнської платформи «Prometheus» за тематикою Підприємництво, відео контентом розробленим фахівцями Донецької обласної служби зайнятості, який містить поради зі складання універсального бізнес-плану та особливостями онлайн додатку «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва тощо. Вагомі переваги такого формату подачі навчальної інформації складаються у тому, що всі бажаючі у зручний для них час можуть переглянути, проаналізувати та використати отриману інформацію для складання чіткого плану презентації власної бізнес-ідеї.

З  присутніми були розглянуті психологічні аспекти розробки бізнес-планів, структури бізнес - плану, ресурси грантових програм, складання фінансового плану, плану руху грошових коштів та бюджету проекту.

Відрадно, що запрошені жваво обговорювали проблемні питання, обмінювалися думками та враженнями, ділилися досвідом, торкалися актуальних тем тощо. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе при створенні життєздатного бізнес проекта.

Наприкінці тренінгу присутні отримали індивідуальні консультації та роз’яснення щодо основних положень і нововведень діючих грантових програм від відділів економіки та державної реєстрації Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Нагадуємо, що даний захід проводиться щосереди на базі Мирноградського міського центру зайнятості з 10:00 до 13:00.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости