Підприємництво – двигун економіки та основа заможності країни

В рамках роботи Центру Розвитку Підприємництва, 13 червня 2018 року в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо підтримки підприємницьких ініціатив населення, навчання з бізнес планування та проектної діяльності.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Лагуніна Галина Іванівна, яка в своїй промові наголосила: «Служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницьких ініціатив серед населення, тож сьогоднішній захід стане у нагоді всім, хто має на меті відкрити або розширити існуючий бізнес».

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Хорушко Антоніна Іванівна проінформувала про унікальну можливість участі у проекті фінансової підтримки на реалізацію бізнес-проектів від Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», та умови участі у проектах «МОМ», «Людина в біді» та «Данська Рада у справах біженців».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря ознайомила майбутніх та діючих підприємців з можливістю пройти безкоштовні онлайн-курси всеукраїнської платформи «Prometheus» за тематикою Підприємництво, відео контентом розробленим фахівцями Донецької обласної служби зайнятості, який містить поради зі складання універсального бізнес-плану та особливостями онлайн додатку «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва тощо. Вагомі переваги такого формату подачі навчальної інформації складаються у тому, що всі бажаючі у зручний для них час можуть переглянути, проаналізувати та використати отриману інформацію для складання чіткого плану презентації власної бізнес-ідеї.

З  присутніми були розглянуті психологічні аспекти розробки бізнес-планів, структури бізнес - плану, ресурси грантових програм, складання фінансового плану, плану руху грошових коштів та бюджету проекту.

Відрадно, що запрошені жваво обговорювали проблемні питання, обмінювалися думками та враженнями, ділилися досвідом, торкалися актуальних тем тощо. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе при створенні життєздатного бізнес проекта.

Наприкінці тренінгу присутні отримали індивідуальні консультації та роз’яснення щодо основних положень і нововведень діючих грантових програм від відділів економіки та державної реєстрації Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Нагадуємо, що даний захід проводиться щосереди на базі Мирноградського міського центру зайнятості з 10:00 до 13:00.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости