Опанування технік пошуку роботи

З метою популяризації та підвищення інтересу до робітничих професій 14 травня 2018 року Мирноградським міським центром зайнятості було організовано та проведено профорієнтаційний захід в Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті міста Мирноград для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Методист навчально-виробничого комбінату Стаднюк Надія Василівна відкрила захід та наголосила, що сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою, тому навчально-виробничий комбінат надає можливість здобути першу професію під час навчання в 10-11 класах.

Фахівець Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова в цікавій та доступній формі поінформувала про послуги, які надає служба зайнятості школярам. "Учні вже здобувають свою першу професію, тому важливо вже зараз опановувати техніки пошуку роботи",- зазначила Любов Василівна.

Під час заходу присутні вчились складати резюме під конкретну вакансію, а також як правильно вести діалог та презентувати себе на співбесіді з роботодавцем. Також фахівець центру зайнятості розповіла учням, як зробити своє резюме особливим, щоб воно стало прохідним квитком на співбесіду.

Сподіваємось що отримана інформація та навички стануть у нагоді та підвищать конкурентоспроможність молоді на ринку праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости