Опанування технік пошуку роботи

З метою популяризації та підвищення інтересу до робітничих професій 14 травня 2018 року Мирноградським міським центром зайнятості було організовано та проведено профорієнтаційний захід в Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті міста Мирноград для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Методист навчально-виробничого комбінату Стаднюк Надія Василівна відкрила захід та наголосила, що сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою, тому навчально-виробничий комбінат надає можливість здобути першу професію під час навчання в 10-11 класах.

Фахівець Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова в цікавій та доступній формі поінформувала про послуги, які надає служба зайнятості школярам. "Учні вже здобувають свою першу професію, тому важливо вже зараз опановувати техніки пошуку роботи",- зазначила Любов Василівна.

Під час заходу присутні вчились складати резюме під конкретну вакансію, а також як правильно вести діалог та презентувати себе на співбесіді з роботодавцем. Також фахівець центру зайнятості розповіла учням, як зробити своє резюме особливим, щоб воно стало прохідним квитком на співбесіду.

Сподіваємось що отримана інформація та навички стануть у нагоді та підвищать конкурентоспроможність молоді на ринку праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS