Опанування технік пошуку роботи

З метою популяризації та підвищення інтересу до робітничих професій 14 травня 2018 року Мирноградським міським центром зайнятості було організовано та проведено профорієнтаційний захід в Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті міста Мирноград для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Методист навчально-виробничого комбінату Стаднюк Надія Василівна відкрила захід та наголосила, що сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою, тому навчально-виробничий комбінат надає можливість здобути першу професію під час навчання в 10-11 класах.

Фахівець Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова в цікавій та доступній формі поінформувала про послуги, які надає служба зайнятості школярам. "Учні вже здобувають свою першу професію, тому важливо вже зараз опановувати техніки пошуку роботи",- зазначила Любов Василівна.

Під час заходу присутні вчились складати резюме під конкретну вакансію, а також як правильно вести діалог та презентувати себе на співбесіді з роботодавцем. Також фахівець центру зайнятості розповіла учням, як зробити своє резюме особливим, щоб воно стало прохідним квитком на співбесіду.

Сподіваємось що отримана інформація та навички стануть у нагоді та підвищать конкурентоспроможність молоді на ринку праці.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Тренінг Кожен день дарунок долі Тренінг Кожен день дарунок долі

    15 серпня 2018 року з метою сприяння усвідомленню необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя для клієнтів Мирноградського міського центру зайнятості в приміщенні Молодіжного центру Рух відбувся тренінг Кожен день-дарунок долі.

  • Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення

    З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Центру розвитку підприємництва 15 серпня 2018 року фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували щотижневий тренінг з основ бізнес-планування в приміщенні Молодіжного центру «Рух».

  • Орієнтування на військову службу за контрактом Орієнтування на військову службу за контрактом

    З метою розширення уявлень про можливості здобуття актуальних на ринку праці професій та створення мотивації у безробітних до прискорення працевлаштування в Мирноградському міському центрі зайнятості регулярно проводяться семінари “Оволодій новою професією”.

  • Все новости