НАША СПІВПРАЦЯ БЕЗМЕЖНА

14 травня до Мирноградського міського центру зайнятості завітали самі "давньоримські боги". Активні учасники профорієнтаційних заходів, сьогодні - «герої міфів», в Молодіжному центрі "Рух"  беруть участь у другому етапі творчої презентації навчальних закладів міста. Учасники презентували яскраве життя кожної школи. В рамках активної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю фахівці центру зайнятості долучились до заходу та провели екскурсію в інформаційному просторі.  

Дуже скоро перед учнями стане нелегке питання вибору майбутньої професії, тому учні отримали запрошення пройти профдіагностичне тестування. А сьогодні  ми щиро бажаємо усім школам отримати гідний бал від шановного журі, учасникам  бажаємо успіхів та творчої наснаги!

Сподіваємось, що співпраця всіх соціальних партнерів має важливе значення у створенні сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу, сприяння гармонійному розвитку кожної особи, оптимізації процесу її соціально- професійного становлення або відновлення.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Тренінг Кожен день дарунок долі Тренінг Кожен день дарунок долі

    15 серпня 2018 року з метою сприяння усвідомленню необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя для клієнтів Мирноградського міського центру зайнятості в приміщенні Молодіжного центру Рух відбувся тренінг Кожен день-дарунок долі.

  • Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення Навчальні тренінги, як засіб активізації бізнес-мислення

    З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи Центру розвитку підприємництва 15 серпня 2018 року фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували щотижневий тренінг з основ бізнес-планування в приміщенні Молодіжного центру «Рух».

  • Орієнтування на військову службу за контрактом Орієнтування на військову службу за контрактом

    З метою розширення уявлень про можливості здобуття актуальних на ринку праці професій та створення мотивації у безробітних до прискорення працевлаштування в Мирноградському міському центрі зайнятості регулярно проводяться семінари “Оволодій новою професією”.

  • Все новости