НАША СПІВПРАЦЯ БЕЗМЕЖНА

14 травня до Мирноградського міського центру зайнятості завітали самі "давньоримські боги". Активні учасники профорієнтаційних заходів, сьогодні - «герої міфів», в Молодіжному центрі "Рух"  беруть участь у другому етапі творчої презентації навчальних закладів міста. Учасники презентували яскраве життя кожної школи. В рамках активної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю фахівці центру зайнятості долучились до заходу та провели екскурсію в інформаційному просторі.  

Дуже скоро перед учнями стане нелегке питання вибору майбутньої професії, тому учні отримали запрошення пройти профдіагностичне тестування. А сьогодні  ми щиро бажаємо усім школам отримати гідний бал від шановного журі, учасникам  бажаємо успіхів та творчої наснаги!

Сподіваємось, що співпраця всіх соціальних партнерів має важливе значення у створенні сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу, сприяння гармонійному розвитку кожної особи, оптимізації процесу її соціально- професійного становлення або відновлення.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости