НАША СПІВПРАЦЯ БЕЗМЕЖНА

14 травня до Мирноградського міського центру зайнятості завітали самі "давньоримські боги". Активні учасники профорієнтаційних заходів, сьогодні - «герої міфів», в Молодіжному центрі "Рух"  беруть участь у другому етапі творчої презентації навчальних закладів міста. Учасники презентували яскраве життя кожної школи. В рамках активної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю фахівці центру зайнятості долучились до заходу та провели екскурсію в інформаційному просторі.  

Дуже скоро перед учнями стане нелегке питання вибору майбутньої професії, тому учні отримали запрошення пройти профдіагностичне тестування. А сьогодні  ми щиро бажаємо усім школам отримати гідний бал від шановного журі, учасникам  бажаємо успіхів та творчої наснаги!

Сподіваємось, що співпраця всіх соціальних партнерів має важливе значення у створенні сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу, сприяння гармонійному розвитку кожної особи, оптимізації процесу її соціально- професійного становлення або відновлення.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS