НАЛАГОДЖЕНА СПІВПРАЦЯ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ

16 травня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва відбувся щотижневий тренінг щодо основ бізнес-планування за участю керівника Покровської ліги ділових та професійних жінок Тихонової Наталії Василівни.

Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода, яка повідомила відвідувачів про постійно діючий проект Донецької торгово – промислової палати - Business Project Workshop та його перший крок – відкрита консультаційна лінія «4 Round». З 26 квітня консультації з бізнес – планування та менеджменту надаються в онлайн – режимі. Також присутні зацікавлено поставились до презентації онлайн платформи «Prometheus», яка була презентована під час заходу та ознайомилися з циклами курсів даного онлайн ресурсу з орієнтації на підприємницьку діяльність, а деякі - одразу спробували зареєструватися.

Відвідувачі тренінгу разом з Тихоновою Наталією Василівною розглянули процес формування бізнес-ідеї у майбутніх підприємців та виконали інтерактивні вправи, які допомагають розвинути лідерські якості учасників, необхідні підприємцю для започаткування власної справи, бізнес-мислення та знання про фінанси.

Під час заходу присутні отримали «з перших рук» інформацію від заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Ірини Молодорі  про умови участі у проекті фінансової підтримки на  реалізацію бізнес-проектів від Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький  куркуль». Вона зазначила: «Програма «Український донецький куркуль» дає можливість не тільки розвинути свій бізнес, але і сприяє збільшенню робочих міст в регіоні. Більша частина переможців проекту вже успішно реалізовує свої проекти. Запрошуємо скористатися унікальним шансом. Діючі роботодавці вже сьогодні можуть прийняти участь у проекті і отримати грант на здійснення власної мрії!».

Роботодавці та безробітні, у яких виникли питання, отримали кваліфіковану консультацію від начальника відділу економіки, аналізу та прогнозування Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Тетяни Томази.

Ми дуже дякуємо всім, хто прийняв участь у роботі Консалтингового центру і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в цьому напрямку.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

    18 жовтня 2018 року з метою відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та в рамках проведення інформаційної компанії в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся захід на платформі Молодіжного центру

  • ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ

    У рамках профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та з метою надання допомоги школярам у визначенні їх професійного шляху фахівцями Мирноградського міського центру зайнятості 17 жовтня 2018 року була проведена квест – гра Світ професій. Формат квест-гри обирається не випадково. Саме завдяки командній роботі учні знайомляться з професійним світом, демонструють свої здібності, захоплення і таланти.

  • Обирай професію з нами Обирай професію з нами

    16 жовтня 2018 року в рамках роботи молодіжного клубу Територія розвитку Мирноградським міським центром зайнятості спільно з Молодіжним центром «Рух» було проведено профорієнтаційнийІнтерактив Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання, з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • Все новости