Мирноградський міський центр зайнятості запрошує прийняти участь у тренінгу

Мирноградський міський центр зайнятості запрошує прийняти участь у тренінгу для безробітних з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю за участю представників ЦПСР НаУКМА м. Покровськ на тему: "Перша психологічна допомога".

Тренінг  відбудеться 06.03.2018р. у Мирноградському міському центрі зайнятості за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37-Б, 3 поверх, початок о 10-00.

Запрошуємо прийняти участь у тренінгу!

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Влада чує кожного! Влада чує кожного!

    21 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості проводила виїзний прийом громадян заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслова Наталія Альбертівна.

  • Успішні кроки до створення власної справи Успішні кроки до створення власної справи

    20 червня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з бізнес-планування в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в приміщенні Молодіжного центру Рух.

  • Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати Куркулі прагнуть створювати нові робочі місця та навчати

    18 червня 2018 року заступник директора Мирноградського міського центру Лагуніна Галина Іванівна прийняла участь у нараді, яка відбулась за ініціативи ГО Український донецький куркуль в приміщенні Мирноградської міської ради за участю представників Донецької обласної державної адміністрації.

  • Все новости