Мирноградський міський центр зайнятості «відкривав двері» у роботодавця ТОВ ДЕМЗ

З метою організації ефективної співпраці з промисловими  підприємствами міста, сприяння професійному самовизначенню, ефективній зайнятості молоді у Донецькому регіоні, популяризації робітничих професій серед безробітних та учнівської молоді за сприянням фахівців Мирноградського міського центру зайнятості було проведено день відкритих дверей у роботодавця – Товариство з обмеженою відповідальністю «Димитровський експерементально-механічний завод».

Підприємство є одним з підприємств металургійної галузі міста. Основний вид продукції, яке випускає ТОВ ДЕМЗ –металопродукцію для вугледобувних підприємств регіону. Проведений захід дав можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Під час заходу інспектор з кадрів підприємства Марина Гладченко провела екскурсію цехами підприємства, в яких присутні мали можливість ознайомитись зтехнічним та виробничим обладнанням заводу,  побачити виконання робіт робітниками заводу безпосередньо на робочих місцях.

Останнім часом підприємство інтенсивно розвивається і постійно нарощує випуск продукції, тому потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає. На даний час у роботодавця є потреба в працівниках за професіями: фрезерувальник, токар, транспортувальник. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Антоніна Хорушко зазначила: «задовольняючи потребу в кадрах підприємства служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, а також допомагає громадянам знайти гідну роботу».

Проведення подібних заходів безпосередньо на виробництві є дуже важливим направленням роботи, оскільки сприяє зацікавленості до професії та дає можливість присутнім робити свій вибір.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости