Мирноградський міський центр зайнятості «відкривав двері» у роботодавця ТОВ ДЕМЗ

З метою організації ефективної співпраці з промисловими  підприємствами міста, сприяння професійному самовизначенню, ефективній зайнятості молоді у Донецькому регіоні, популяризації робітничих професій серед безробітних та учнівської молоді за сприянням фахівців Мирноградського міського центру зайнятості було проведено день відкритих дверей у роботодавця – Товариство з обмеженою відповідальністю «Димитровський експерементально-механічний завод».

Підприємство є одним з підприємств металургійної галузі міста. Основний вид продукції, яке випускає ТОВ ДЕМЗ –металопродукцію для вугледобувних підприємств регіону. Проведений захід дав можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Під час заходу інспектор з кадрів підприємства Марина Гладченко провела екскурсію цехами підприємства, в яких присутні мали можливість ознайомитись зтехнічним та виробничим обладнанням заводу,  побачити виконання робіт робітниками заводу безпосередньо на робочих місцях.

Останнім часом підприємство інтенсивно розвивається і постійно нарощує випуск продукції, тому потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає. На даний час у роботодавця є потреба в працівниках за професіями: фрезерувальник, токар, транспортувальник. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Антоніна Хорушко зазначила: «задовольняючи потребу в кадрах підприємства служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, а також допомагає громадянам знайти гідну роботу».

Проведення подібних заходів безпосередньо на виробництві є дуже важливим направленням роботи, оскільки сприяє зацікавленості до професії та дає можливість присутнім робити свій вибір.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS