Мирноградський міський центр зайнятості сприяє підвищенню конкурентоспроможності працівників

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців.Під час семінару роботодавцям говорили про те, що професійне навчання персоналу – один з найважливіших заходів активної політики зайнятості населення, який сприяє досягненню стабільного економічного зростання, забезпечує збереження і розвиток трудового потенціалу суспільства. Основними цілями професійного навчання є набуття та вдосконалення професійних знань, що забезпечує відповідний рівень кваліфікації для професійної діяльності та конкурентоспроможності на ринку праці.
Відкриваючи семінар, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер зазначила: «Працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем – мрія кожного роботодавця. В умовах постійного розвитку технологій та задля більшої конкурентоспроможності працівники повинні постійно удосконалювати свої знання та навички. Для досягнення мети можна обрати різні методи: займатися самоосвітою, звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, але вчитися потрібно постійно. Для підтримки конкурентоспроможності людей, які досягли 45 років та підвищення кваліфікації працівників підприємств, служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або продовжити навчання на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.
В ході семінару начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода розповіла про що таке ваучер, які категорії осіб мають право одноразово його отримати, яка вартість ваучера та хто його оплачує; надано перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер, а також з переліком навчальних закладів, які мають право здійснювати свою освітню діяльність у цьому напрямку.Присутні дізналися, що на підставі ваучера за сприянням служби зайнятості здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями, спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності або здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.
Крім того, присутнім було надано інформацію про можливість вирішення кадрових питань підприємства шляхом професійного навчання та перенавчання, стажування на робочому місці під замовлення роботодавців.
По закінченню семінару роботодавців було запрошено скористатись новими онлайн-формами роботи служби зайнятості та ознайомлено з процедурою реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на оновленому сайті державної служби зайнятості.
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS