Мирноградський міський центр зайнятості пропонував роботу на вугільному підприємстві

Мирноград – це шахтарське місто і, тому, більша частина мешканців міста пов’язує своє життя з вугільною промисловістю. Пропонуючи роботу на вугільних підприємствах, Мирноградський міський центр зайнятості не обмежується роботодавцями, які зареєстровані тільки в нашому місті.
Сьогодні за сприянням фахівців центру зайнятості відбулась презентація роботодавця ТОВ «Укрвуглесервіс», яке працює в Олександрівському районі. Підприємство розвивається і потребує нових кадрів.
Під час зустрічі директор з персоналу Роман Тимченко пропонував гідні умови праці і соціальні гарантії. Зокрема, зауважив: «На підприємстві існує програма підтримки молодих спеціалістів «Отримай спеціальність та робоче місце зараз», яка передбачає навчання молоді вугільним спеціальностям за рахунок підприємства».
Всіх, хто зацікавився перспективою працевлаштування, роботодавець запросив особисто відвідати підприємство.
Роботодавець зацікавився пропозицією центру зайнятості скористатися новітніми технологіями і записати відеовакансію. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, результатом якої стане працевлаштування безробітних.
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості Нова розробка Донецької обласної служби зайнятості

    Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

  • В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит В Мирнограді відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дит

    18 березня 2019 року з клієнтами Мирноградського центру зайнятості відбувся сіминар-практикум в рамках роботи клубу «Свідомого батьківства» - «Щасливе дитинство. Грані і кордони відносин в сім'ї». Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» за участю фахівців Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровська Донецької області.

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОНЕЦЬКОГО ЦПТО В РЕЖИМІ СКАЙП-КОНФЕРЕНЦІЇ

    25 березня 2019 року в Мирноградському міському центрі зайнятості відбулась презентація навчального закладу «Донецького центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості». На семінар були запрошені безробітні, які виявили бажання здобути нову професію за направленням служби зайнятості.

  • Все новости