Легальна зайнятість – впевнене сьогодення і гарантоване майбутнє

З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, у Мирноградському міському центрі зайнятості систематично проводяться інформаційні семінари на тему: «Легальна зайнятість». Учасники чергового семінару, що відбувся днями, обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці.

    Захід відвідали представники «Покровського бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».    У своїх виступах спеціалісти підкреслили, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності. Учасники заходу також дізналися про порядок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди та види шахрайства у сфері зайнятості в Україні, одержали індивідуальні консультації.

Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають оформлення трудових відносин. Мінсоцполітики ініціює зміни в законодавстві щодо значного збільшення розмірів штрафів (від 8500 до 17000 і навіть 34000 грн.) за використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Служба зайнятості інформує населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», і ми впевненні що кожна людина вирішить, що для неї важливіше – мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS