Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення Мирноградського міського центру зайнятості вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що даний вид тимчасової зайнятості – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем територіальних громад. Зацікавленість підприємств в організації таких робіт має неабиякий сенс: окрім забезпечення виконання нагальних тимчасових робіт, розширюються можливості роботодавця у виборі майбутніх працівників.

Мирноградським міським центром зайнятості постійно організовуються оплачувані громадські роботи із благоустрою міста. Безробітних мешканців міста активно залучають до суспільно корисної праці з впорядкування територій, озеленення парків і скверів, очищення від сміття тощо. Для безробітних – це робота і додатковий заробіток, для роботодавців – економія бюджетних коштів, так як роботи проводилися на паритетних засадах.

На сьогодні укладено угоду з Управлінням комунальної власності  Мирноградської міської ради, до участі в роботах тимчасового характеру залучено 10 безробітних.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости