Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення Мирноградського міського центру зайнятості вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що даний вид тимчасової зайнятості – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем територіальних громад. Зацікавленість підприємств в організації таких робіт має неабиякий сенс: окрім забезпечення виконання нагальних тимчасових робіт, розширюються можливості роботодавця у виборі майбутніх працівників.

Мирноградським міським центром зайнятості постійно організовуються оплачувані громадські роботи із благоустрою міста. Безробітних мешканців міста активно залучають до суспільно корисної праці з впорядкування територій, озеленення парків і скверів, очищення від сміття тощо. Для безробітних – це робота і додатковий заробіток, для роботодавців – економія бюджетних коштів, так як роботи проводилися на паритетних засадах.

На сьогодні укладено угоду з Управлінням комунальної власності  Мирноградської міської ради, до участі в роботах тимчасового характеру залучено 10 безробітних.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS