Газобалонне обладнання – прибутковий бізнес сьогодення

За останні роки в нашій країні значно виріс інтерес до альтернативних видів палива. Головною причиною цього є бажання людей економити за рахунок значної різниці в ціні газу-бензину. У відповідь на зростаючий попит  росте і пропозиція.

Степанюк Олександр Йосипович давно слідкував за розвитком ринку газо-балонного обладнання. Сам перебуваючи за кермом не перший рік, знав як дорого стало утримувати машину і прагнув зменшити ці витрати. А допоміг Димитровський міський центр зайнятості. Вже давно і успішно тут пропонується безробітним, що мають хист, отримати виплати по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Цикл лекцій та поради, що до написання бізнес-плану надаються спеціалістами служби в повному обсязі кожному бажаючому. З таким багажем знань за спиною майбутнім підприємцям нічого не страшно.

Основна ідея бізнес-плану Олександра Йосиповича  полягала у наданні послуг з продажу газобалонного обладнання (ГБО) автовласникам. Після успішного захисту своєї бізнес-ідеї чоловік зробив немало кроків в напрямку її реалізації. На сьогоднішній день вже готова торгова точка для продажу та закуплений товар різних країн-виробників. Є закордонні постачальники, але і від свого ніхто не відмовлявся: в наявності обладнання Харківського заводу промислових технологій «Харпромтех».

Підриємець впевней в успіху свого діла і конкуренція його аж ніяк не лякає. «Моїми перевагами в порівнянні з ними буде: більш доступні ціни, якість, можливість встановлення ГБО на авто у сертифікованих спеціалістів з необхідним пакетом документів для оформлення в ДАІ, та подальше гарантійне обслуговування»,- ділиться Олександр Йосипович. А в планах розширення асортименту запчастин та відкриття повноцінного магазину.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS