До уваги роботодавців !!!

Донецька торгово-промислова палата у співпраці з ТОВ «Новатор Інтернейшнл Україна» (Група компаній «Новатор») – партнер і офіційний представник Міжнародного органу з сертифікації AFNOR Groupe  (Франція), з метою надання актуальної інформації підприємствам та організаціям щодо управління систем менеджменту харчової безпеки запрошує на семінар «Введення в харчову безпеку. Принципи системи  НАССР».

Семінар відбудеться 19 квітня 2018р., о 10-00 годині за адресою: м. Маріуполь, проспект Будівельників, 143 (1 поверх) у відділенні Донецької ТПП.

Вартість участі у семінарі з одного учасника складає 810 грн. з ПДВ, для членів Донецької  ТПП – 540 грн. з ПДВ. Учасниками семінару можуть бути керівники підприємств, начальники служб, відділів, підрозділів, директори департаментів, керівники служб якості, аудитории.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости