День відкритих дверей для учнів НВК Мирноградської міської ради

Мирноградський міський центр зайнятості продовжує традицію проведення днів відкритих дверей для учнівської молоді. Сьогодні до нас завітали учні 8 класу навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Мирноградської міської ради Донецької області.

«Кожна людина у своєму житті зіштовхується з вибором, який матиме важливий вплив на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії. Найбільший вплив на вибір майбутньої професії дітьми, звичайно, мають батьки, але і спеціалісти державної служби зайнятості також намагаються допомогти школярам знайти себе і правильно визначитися з обраною професією», -  розпочала захід фахівець служби зайнятості Любов Міркіданова.

Під час екскурсії по центру зайнятості учні ознайомилися з паспортами підприємств, папками з описом професій, переліком навчальних закладів, можливістю скористатися новітніми технологіями, а саме проведення онлайн-співбесіди, запис відеопрезентації та відеорезюме, можливістю онлайн-навчання та інше. Особливу зацікавленість учнів викликала програма розроблена на системі Android «Центр профорієнтації», яка містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху. Програма надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн- освіту.

Наприкінці зустрічі усі бажаючи пройшли психодіагностичне тестування за допомогою програми АРМ-профконсультант, визначили свої професійні здібності і нахили.

Усі присутні на заході із задоволенням слухали спеціалістів центру зайнятості, задавали питання та отримали багато позитивних емоцій.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу Послуги центру зайнятості відвідувачам ЦНАПу

    18 вересня 2018 року з метою максимального наближення сервісів служби зайнятості, підвищення рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, які надаються службою зайнятості громадянам та роботодавцям, фахівці Мирноградського центру зайнятості – адміністратор Юлія Кучер та фахівець з рекрутингу Олена Кондрашова надавали інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

  • Досвід успішного підприємця. Досвід успішного підприємця.

    19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм

  • Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року Барометр професій станом на 17 вересня 2018 року

    Актуальні професії на ринку праці

  • Все новости