Центр розвитку підприємництва – допомога в створенні та розвитку власної справи.

10 жовтня 2018 року за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо основ бізнес–планування в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер відкриваючи захід, наголосила в своїй промові: «Робота тренінгу проводиться за двома векторами: напрямок для відкриття бізнесу і напрямок розвитку власного бізнесу. Бажаючі відкрити власну мають змогу отримати професійні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці. Сьогоднішній захід саме про те,  як скласти бізнес-план!»

Заступник начальника відділу активної підтримки Ірина Молодоря  розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентувала увагу на якісній підготовці фінансового розділу, який визначає потребу в інвестиціях, передбачає джерела фінансування, розраховує строк окупності проекту, складає графік досягнення точки беззбитковості.

Одна з відвідувачів тренінгу провела презентацію бізнес-ідеї та власних виробів, торшерів, бра та світильників, у вигляді квітів.  За консультаціями фахівців цього тижня звернулись діючи підприємці та безробітні, які отримали корисну інформацію про проведення конкурсного відбору у проекті «Український Донецький куркуль» та умовах надання заявок на участь у інших грантових програмах. Відвідувачам були надані консультаційні послуги щодо аспектів складання бізнес-плану та відкриття власної справи.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу та взяти участь у грантових програмах, яка відбудеться 17 жовтня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS