Центр розвитку підприємництва – допомога в створенні та розвитку власної справи.

10 жовтня 2018 року за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Маслової Наталії Альбертівни в приміщенні Молодіжного центру «Рух» відбувся тренінг щодо основ бізнес–планування в рамках роботи центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер відкриваючи захід, наголосила в своїй промові: «Робота тренінгу проводиться за двома векторами: напрямок для відкриття бізнесу і напрямок розвитку власного бізнесу. Бажаючі відкрити власну мають змогу отримати професійні консультації з питань бізнес-планування, законодавства, стану ринку праці. Сьогоднішній захід саме про те,  як скласти бізнес-план!»

Заступник начальника відділу активної підтримки Ірина Молодоря  розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентувала увагу на якісній підготовці фінансового розділу, який визначає потребу в інвестиціях, передбачає джерела фінансування, розраховує строк окупності проекту, складає графік досягнення точки беззбитковості.

Одна з відвідувачів тренінгу провела презентацію бізнес-ідеї та власних виробів, торшерів, бра та світильників, у вигляді квітів.  За консультаціями фахівців цього тижня звернулись діючи підприємці та безробітні, які отримали корисну інформацію про проведення конкурсного відбору у проекті «Український Донецький куркуль» та умовах надання заявок на участь у інших грантових програмах. Відвідувачам були надані консультаційні послуги щодо аспектів складання бізнес-плану та відкриття власної справи.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу та взяти участь у грантових програмах, яка відбудеться 17 жовтня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда День відкритих дверей центру зайнятості відвідали учні Мирнограда

    13 лютого 2019 року в рамках виконання спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського міського центру зайнятості та відділу освіти Мирноградської міської ради фахівці Мирноградського міського центру зайнятості організували проведення Дня відкритих дверей центру зайнятості для учнів 10 класу ЗОШ №8.

  • Тренінги націлені на розвиток підприємництва. Тренінги націлені на розвиток підприємництва.

    13 лютого 2019 року в рамках роботи Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням. Захід відбувся за участю соціальних партнерів в Молодіжному центрі «Рух».

  • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ «МОЯ ПРОФЕСІЯ» ДЛЯ ПСИХОЛОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МИРНОГРАДА.

    З метою організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та для виконання основних завдань Програми професійної орієнтації школярів на 2017-2020 роки Державною службою зайнятості розроблена «Програма комплексного профорієнтаційного супроводження учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти», якою передбачена постійна методична робота із шкільними психологами та працівниками закладів освіти. Саме тому, фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова 12 лютого 2019 року провела семінар для психологів загальноосвітніх шкіл міста Мирнограда, який відбувся в Молодіжному центрі «Рух».

  • Все новости