БІЗНЕС НА ПОДВІР’Ї

Сьогодні з метою здійснення інформаційно-консультаційного супроводу підприємців, фахівець центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості відвідала підприємця-початківця Михайла Носенко. В кінці минулого року Михайло започаткував власну справу з організації пташиної ферми за сприянням служби зайнятості. Та вже успішно здійснює діяльність розводячи незвичну породу перепелів –  «Техаський білий альбінос».

Під час зустрічі підприємець отримав інформацію щодо послуг служби зайнятості та створення нових робочих місць, про можливості компенсації єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштовують безробітних за направленням служби зайнятості та актуальні грантові програми.

Також підприємець поділився успішним досвідом, розповів, як отримав грантову допомогу на придбання обладнання від Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу. Участь в даній програмі дала можливість більш стрімко розвитися підприємству Михайла.  

На даний час Михайло активно займається розведенням птиці, продукція господарства користується стабільним попитом. «Щоб досягнути успіху, слід дотримуватися нескладних правил ведення бізнесу: якість продукції та урахування потреб клієнта – і найоптимістичніший план стає реальністю», - стверджує підприємець.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS