Шановні роботодавці !

Нагадуємо, що відповідно   до частини третьої  статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці не пізніше 01 лютого після звітного року подають центру зайнятості «Інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

Звертаємо увагу, що Наказом міністерства соціальної політики № 1763 від 23.11.2018р.  внесені зміни до форми надання звітності, які стали чинними з 08.01.2019 року.

Інформацію за 2018 рік необхідно надати з урахуванням змін.

За довідками звертатись за адресою: м. Мирноград, м-н Молодіжний, 37Б, третій поверх, кабінет № 7 або за телефоном (06239)7-60-55.

З повагою, відділ взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Прикрашаючи світ навколо. Фахівці центру зайнятості відвідали студію декору та флористики Klever Прикрашаючи світ навколо. Фахівці центру зайнятості відвідали студію декору та флористики Klever

    В рамках декади Зустрічі з підприємцями з метою всебічної підтримки підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку бізнесу та створення нових робочих місць фахівці центру зайнятості відвідали студію декору Klever, яку в грудні минулого року відкрила Світлана Яневська, завдяки одноразовій виплаті допомоги по безробіттю.

  • Орієнтир у виборі професій Орієнтир у виборі професій

    21 січня 2019 року згідно плану спільних заходів Мирноградського міського центру зайнятості та Молодіжного центру «Рух» відбулося засідання Молодіжного клубу «Територія розвитку». Фахівцями було проведено профорієнтаційний Інтерактив «Орієнтир на майбутню професію: знайди своє покликання», з метою поглиблення у процес вибору майбутньої професії дітей, враховуючи їх особисті якості, здібності та можливості.

  • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМИ ДОВГОТРИВАЛОГО БЕЗРОБІТТЯ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ПРОБЛЕМИ ДОВГОТРИВАЛОГО БЕЗРОБІТТЯ

    17 січня 2019 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбулося чергове засідання комісії з довготривалого безробіття. Робота цієї комісії є однією із складових частин щодо зменшення тривалості безробіття та має позитивний вплив на підвищення рівня власної активності безробітних щодо пошуку роботи.

  • Все новости