Мирноградський міський центр зайнятості

, що діє на підставі Положення про Мирноградський міський центр зайнятості, в особі директора Базилевич Наталії Іванівни.

 

Директор центру - Базилевич Наталія Іванівна

 

Графік роботи центру:

 

понеділок-четвер — з 8.00 до 17.00  

п’ятниця — з 8.00 до 15.45                                    

вихідний: субота, неділя

 

Розташування на карті міста

Часто задаваемые вопросы:
 1. Какие документы нужны для того чтобы стать на учёт в центр занятости?
 2. Добрый день, у меня такой вопрос могу ли я стать на биржу если у меня запись одна в трудовой а то была работа по договору?
 3. Маю питання та не можу самостійно знайти відповідь. В цьому році в березні місяці я стояла на обліку в ЦЗ та отримала останню виплату по безробіттю, знялась з обліку. На початку травня самостійно працевлаштувалась на підприємство по договіру підряда на термін 4 місяці, по закінченню з цим підприємством уклала трудовий договір. Тиждень тому керівник сказав, що з 1 січня наш штат будуть ліквідувати та підходящої роботи для мене не має. 1) Чи можу я стати на облік до центру зайнятості у січні та чи положено мені отримувати матеріальне забезпечення, як проводиться розрахунок виплати ? 2) В меня на останньому місті роботу 4 місяці роботи по договору підряда та 4 по трудовому договору чи візьме до розрахунку фахівець ЦЗУ стаж по договору підряда ? Щиро вдячна за Вашу увагу.

  1. Державна служба зайнятості здійснює реєстрацію, надання послуг та виплату допомоги по безробіттю громадянам у відповідності до законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття" (далі - Закон), "Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності" (далі - Порядок), "Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 198 та інших нормативно-правових актів. Відповідно до статті 21 Розділу 5 Закону для обчислення та призначення матеріального забезпечення на випадок безробіття використовуються дані по страховому стажу та заробітної плати, розміру сплаченого єдиного соціального внеску та інші дані, що містяться в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі Держреєстр). Відповідно до пункту 4 та 5 статті 22 "Умови та тривалість виплати допомоги по безробіттю" Закону загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років. У разі чергового визнання в установленому порядку застрахованої особи безробітною у межах двох років, протягом яких виплачується допомога по безробіттю, тривалість її виплати враховується сумарно. Відповідно пункту 10 розділу 2 Порядку допомога по безробіттю призначається в межах дворічного періоду, який починається з восьмого календарного дня після реєстрації безробітного та закінчується відповідного місяця та числа другого року. Початком наступного дворічного періоду є відповідно день призначення допомоги по безробіттю після закінчення попереднього дворічного періоду. Згідно з пунктом 1 статті 22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.
 4. Добрий день! Підкажіть будь-ласка. Дружина стала на облік до центру зайнятості. Останній час працювала розподільником робіт, перед цим старший комірник, комірник, прийомосдавальник вантажу та кур'єр. Освіта в неї середня. Пів року навчалася в технікумі за спеціальністю економіст, але не закінчела. Якого плану їй будуть пропонувати роботу і чи має значення з/п на останньому місті роботи, адже вона складала 4 200 грн.? Також підскажіть скількі разів можно відмовитись від запропанованої роботи? Дякую за допомогу!

  1. На Ваш запит,повідомляємо. До державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися всі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час. Державна служба зайнятості здійснює реєстрацію, надання послуг та виплату допомоги по безробіттю громадянам у відповідності до законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття", Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 198, інших нормативно-правових актів. Відповідно до частини першої статті 46 Закону України "Про зайнятість населення" підходящою для безробітного вважається робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради. Згідно з пунктом 5 частини 1 статті 45 Закону України "Про зайнятість населення" реєстрація безробітного припиняється у разі дворазової відмови від пропонування підходящої роботи за професією (спеціальністю), набутою за направленням територіального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції. Більш детальну інформацію стосовно реєстрації в службі зайнятості Ви можете отримати, звернувшись до спеціалістів центру зайнятості за місцем фактичного проживання чи перебування. Контактні телефони та адреси центрів зайнятості Донецької області розміщені на офіційному сайті Донецької обласної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.
 5. Подскажите, пожалуйста, сколько времени после выхода из декретного отпуска, уход за ребенком до 3 лет, необходимо проработать на предыдущей работе, чтобы зарегистрировать в ЦЗ. Дело в том, что у работодателя ухудшилось финансовое положение и мне посоветовали подыскать новую работу.

  1. Повідомляємо наступне, Що згідно абзацу другого пункту 1 статті 21 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (Далі - Закон) період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат за окремими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, крім пенсій (за винятком пенсії по інвалідності) та виплат за страхуванням на випадок безробіття, включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску. Відповідно пункту 7 Постанови про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого наказом Міністерством праці та соціальної політики України від 26 вересня 2001 р. № 1266 (далі - Порядок № 1266) якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа з поважних причин не мала заробітку (доходу, грошового забезпечення), середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (або її частини). Якщо особа після закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку працювала і отримала дохід то згідно пункту 3 Порядку № 1266 середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати (доходу, грошового забезпечення), на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин.

Все вопросы.

Чтобы задать вопрос необходимо авторизироватся на сайте.

Новости

Новости RSS