В Мирнограді призначений новий начальник поліції

Ним став підполковник поліції Ігор Володимирович Овчаренко. Керівництво Головного управління поліції області та Покровського відділу поліції очікують від нового начальника високого рівня організації роботи та забезпечення захисту населення.

Сьогодні керівник базового органу – Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін представив особовому складу Мирноградського відділення поліції нового начальника. Підрозділ очолив Ігор Овчаренко, який працював заступником начальника відділу Покровського відділу поліції.

Новий начальник Мирноградського відділення поліції має звання підполковника поліції, свою службу в правоохоронних органах розпочав в 1992 році. Впродовж 24 років служби Ігор Володимирович працював на посадах від оперуповноваженого карного розшуку до заступника начальника міськвідділу – начальника кримінальної поліції.

Наразі новому керівнику мирноградської поліції довірено організувати роботу на належному рівні та домогтися того, щоб населення відчувало надійний захист та всебічну підтримку правоохоронців.

«Зараз триває становлення поліції. Це складний період, але завдяки спільним зусиллям вашого колективу та новопризначеного начальника, я вважаю, що ви забезпечите правопорядок в місті та завоюєте довіру місцевих мешканців», - зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Після представлення нового очільника Мирноградського відділення поліції, керівник базового органу провів оперативну нараду з керівниками служб. Кожному з присутніх були поставлені чіткі завдання, вимоги та строки на їх виконання.

 

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS