Зима збирає спогади до торби

      На початку 2019 року в бібліотеці – філії №1 відбулося чергове засідання  літературної вітальні «Натхнення». Тематикою поетичного вечора «Зима збирає спогади до торби»  стала зима в усій її красі та чарівності. Саме їй присвячували свої вірші присутні поети - аматори  Любов Лучезарна, Надія Трубіна, Олена Лиманська, Галина Столовська, Федір Пупинін, Маргарита Журенко, Нелі Кордюкова, Тамара Молчанова, Надія Іванова, Вероніка Пахомова, гості з міста Покровська Віталій Михайлов та Віктор Іванченко (ЛІТО «СФЕРА»). Це надзвичайні люди: талановиті, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного. Поезія - це стан їхньої душі, пісня, яка лине із самого серця. Кожен вірш - це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя, неповторний барвистий опис життєво - важливих цінностей, переживань, почуттів, емоцій. В цьому сповна переконалися учасники заходу.

         

    Разом з ведучою заходу Надією Антоновою підбили  творчі підсумки минулого року.  Також присутні розглянули і обговорили завдання, які стоять перед літературною вітальнею «Натхнення»,  і їх виконання в найближчий час. Активну участь у спілкуванні взяв гість заходу почесний працівник культури Петро Іванович Козюра та шанувальниця творчості місцевих поетів - аматорів Галина Іванівна Трун.

   Чудовим завершенням зустрічі став виступ гостей бібліотеки Петра та Богдана, які проповідують древню мудрість Вед. Вони розповіли, чому використовують мантри в своїх піснях, про мантри - джеми, нове звучання і вічну актуальність Вед. За чашкою чаю  кожен мав можливість поділитися своїми враженнями.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS