Захист Вітчизни - обов'язок громадянина

  Сьогодні одним із найголовніших факторів формування у підростаючого покоління  готовності до захисту своєї Батьківщини є допризовна підготовка молоді. На жаль, бажаючих  йти до війська  з кожним роком стає все менше. Не є таємницею, що від служби в армії намагаються  відмовитися будь-якими способами. Для того, аби викликати зацікавленість у молоді до військової служби, ознайомити з історією українського війська, навчити цінувати традиції збройного чину, виховувати у молоді патріотичні почуття 12 квітня в бібліотеці – філії №1 ЦБС Відділу культури Мирноградської міської ради пройшла зустріч «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина»   з військовослужбовцями 25 окремої повітряної десантної бригади – заступником командира підрозділу з морально-психологічного забезпечення Цукановим Константином Михайловичем, військовим священиком, психологом – Олександром Володимировичем Даманським та командиром відділу – Фаренюк Володимиром Миколайовичем.

       

 

    В заході взяли участь учні 10-Б класу НВК та класний керівник Коваленко Наталія Іванівна; учні 10 класу ЗОШ №10 та класний керівник Орлова Ольга Миколаївна; учні 11-А класу ЗОШ №5 ім. В.Доценка та класний керівник Кирильченко Валентина Миколаївна;  заступник начальника центру зайнятості Молодоря Ірина Сергіївна та особи, які перебувають на обліку в Мирноградському центрі зайнятості. В ході проведення заходу Константин Михайлович ознайомив присутніх з особливостями служби десантно - повітряних сил України, укладання контрактів з громадянами, умовами прийняття на військову службу за контрактом, соціально-правовим захистом військовослужбовців, перспективами кар’єрного росту, порядком проходження військової служби. 

         

     Присутні переглянули відеоролик «ДШВ готові до виконання завдань в АТО». Дуже цікаво пройшло знайомство з людьми, які присвятили своє життя  служінню народові, боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, боротьбі за територіальну цілісність України.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS