З книгою дружити - в світі любо жити

     12 вересня 2018 року в бібліотеці – філії №1 пройшла екскурсія  «Для юних книголюбів наш дім завжди відкритий» для учнів 1-А класу та учнів групи продовженого дня ЗОШ №10, які  вперше завітали в чарівну бібліотеку сімейного читання.  Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою, а найголовніше - викликати бажання стати активними читачами. 

         

  У бібліотеці їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.  Бібліотекар Т.Д. Терехова зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Тетяна Дмитрівна провела для дітей екскурсію поличками бібліотечних надбань «З книгою дружити - в світі любо жити», а також  проінформувала маленьких відвідувачів, що у бібліотеці є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Стежка», «В гостях у казки», «Карамельки», «Однокласник», «Юна леді»  та ін.

         

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Чорнобильська трагедія. Як це було Чорнобильська трагедія. Як це було

    Бібліотека-філія №1 розширила знання дітей про Чорнобильську трагедію

  • Великодні дзвони Великодні дзвони

    Бібліотека-філія №1 разом з учнями 5-Б класу ЗОШ №10 підготували Великодне свято для військовослужбовців

  • Пасха - перемога вічного життя Пасха - перемога вічного життя

    Бібліотека-філія №1 для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення зробила великодній подарунок: майстер - клас з писанкарства та зустріч з настоятелем Свято-Пантеліймонівського храму Отцем Кліментом

  • Все новости