Якщо в тебе канікули

    Ось і наступило літо. Прийшла пора гратися та розважатися. В цей період при школах  починають свою роботу літні табори для учнів, де діти  весело та цікаво проводять час, відпочивають, а також, за традицією, відвідують  бібліотеку, або бібліотекарі приходять до школи.

    9 червня  працівники Центральної дитячої бібліотеки  завітали у гості до пришкільного табору «Веселка»  при ЗОШ №9. Для дітей була представлена   ігротека     «Якщо в тебе канікули». Розпочався захід  із невеличкої   розминки - інтелектуальної  гри «Хто уважніший», коли учні повинні були відтворити  по пам’яті, раніше вимовлені та побачені  буквосполучення.   Окрім цього, учасники свята брали участь у рухливих іграх «Жести», «Вітер», «Хто зайвий», розгадували загадки  та перевіряли свої знання за допомогою літературної вікторини «Хто читає, той перемагає!». Діти отримали окрім позитиву, ще й неймовірний драйв.  

         

    Літні канікули - це найкраща, особлива пора для будь-якого школяра. Саме літо дарує безліч можливостей для оздоровлення та відпочинку.

 

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS