Україна - територія гідності і свободи

     Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Саме це почули присутні в читальному залі Центральної дитячої бібліотеки, де пройшла година вільних думок під назвою «Україна – це територія гідності і свободи».

     Під час заходу згадали події двурічної давнини: відмову тодішнього керівництва від шляху євроінтеграції та, як наслідок, студентський майдан, його розгін й жахливі вбивства Небесної Сотні. На заході лунали вірші, присвячені героям-майданівцям: «Небесна Сотня», «Горить свіча і пам’яті сльоза», «А сотню вже зустріли небеса».

      Відвідувачі бібліотеки переглянули відеофільм «3 дні в лютому», в якому самі учасники Майдану висловлюють погляди на події Революції Гідності.

     Чи змінилося сприйняття слів про гідність, цінність людського життя, смерть, любов до своєї країни? Чи навчилися любити один одного і боротися один за одного, щиро просити Бога за наших батьків та близьких? Чи усвідомили ми, у чому цілісність держави? Саме на ці питання поділилися своїми думками: Грачьов Єгор, Яремченко Артем, Лук’янова Ганна, діти 5 – А класу ЗОШ №6.

      Бібліотека презентувала експрес - виставку «Є на Землі країна Україна із серцем, що йменується Майдан», присвячену подіям, які змінили нас всіх.

 

      

     

                                                        

     

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS