Уклін великому Тарасу

       Україна - це тихі води і ясні зорі. Україна - це нескінченні поля і зелені ліси, сині води Дніпра і блакитне ранкове небо.  А яка на Україні весна… Весна - весняночка… Це вона привітна і щедра подарувала Україні Пророка, а ім’я дала йому рідна мати – Тарас. 9 березня  виповнюється  203 роки від дня народження великого українського пророка, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. До  цієї  дати  в Центральній дитячій бібліотеці пройшла поетична година «Уклін великому Тарасу».

 До бібліотеки завітали   учні 5-А класу ЗОШ№ 6  (кл. керівник  Сєлюкова Н. О.) Ведуча заходу Серебрякова М.А. надала можливість дітям дізнатись більше  про особистість і творчість поета Т.Г.Шевченка, відкрити нові грані таланту українського генія, адже його поезія  вже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. Багато віршів Шевченка стали народними піснями.

       Під час заходу діти декламували поезію зі збірки «Кобзар». За визнанням хлопців і дівчат саме  виразне читання і дозволило  по-новому відкрити для себе творчість Шевченка.

       

     В бібліотеці  діти переглянули постійно діючу книжкову виставку «Шевченко в моєму серці».    

                                                                   

                                                                                            

      Після закінчення заходу всі присутні відвідали  пам’ятник  Т. Г. Шевченка та  віддали данину  пам’яті Великому Кобзарю.

  

 

   

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS