Світ боліт

  Згідно Рамсарської конвенції, підписаної в 1971 році, щорічно 2 лютого відзначається Всесвітній день водно - болотних угідь. Головною метою конвенції визначено захист водно - болотних угідь, що вносять свій внесок у стійкий розвиток біосфери.

   Учні 3-го класу ЗОШ №4 (класний керівник Степанова Е.В.) завітали на інформаційну хвилинку «Тваринний і рослинний світ боліт» до Центральної міської бібліотеки. Школярі дізналися, що водно-болотні угіддя разом з лісами є найважливішими регенераторами кисню, болота є сховищами і регуляторами прісної води річок, перешкоджають розвитку парникового ефекту. Їх, в неменшому ступені, ніж ліси, можна назвати «легенями планети». Ролики «Болото. Тваринний світ боліт», «Рослини боліт» здивували дітей своєю пишністю та різноманітністю.

         

   Хлопці та дівчата розгадували загадки, із задоволенням прийняли участь у вікторині «Дивовижний світ боліт», отримали призи - солодощі.

   Більше 150 боліт в Україні знаходяться під охороною. Якщо люди почнуть знищувати болота, зникне все те чудове, що є в коморі сонця.

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS