Сумління й мужності уроки Т.Г. Шевченка

   10 березня у Центральній міській бібліотеці  відбувся поетичний олімп «Сумління й мужності уроки Т.Г. Шевченка», присвячений 204-й річниці від дня народження Великого Кобзаря. Присутні на заході члени клубу «Шанувальників української мови та літератури» опинилися в надзвичайному світі - світі поетичного слова видатного Майстра слова Тараса Григоровича Шевченка.

    Захід розпочався піснею на слова поета «Садок вишневий коло хати». Член клубу Шевченко В.С.  підготувала огляд творів, що увійшли до першої збірки «Кобзар». Поет створив книгу духовного войовника, якому довірив боротьбу за людські душі, - підкреслила Шевченко В.С. Поетеса Внукова Н.А. підготувала кілька віршів до річниці «На згадку про великого Кобзаря», поділилася своїми враженнями щодо творчості поета.

    Під час заходу лунали вірші «Заповіт», «І мертвим, і живим і ненародженим» у виконанні В.П. Широкової, М. І. Загляди, а також пісні «Моя Україна», «Думи мої», та ін.. Присутні мали нагоду подивитись фрагменти документальної стрічки «Життя Т. Шевченка».

 

 

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS