СНІД - це не твоє майбутнє!

     Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Центральній міській бібліотеці відбувся інформаційний калейдоскоп «СНІД - це не твоє майбутнє».

     Здоров'я - це одне з основних джерел радості, щасливого  та повноцінного життя. Здоров'я - це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, психологічне, соціальне і духовне благополуччя. «Хто попереджений, той захищений», - під таким гаслом пройшов захід у бібліотеці, на який були запрошені учні 8-Б класу ліцею «Гармонія» (педагог-організатор О.О.  Журенко). Інформаційний калейдоскоп, що підготували бібліотекарі - це попередження всім про болючу рану суспільства - СНІД. У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія, про масштаби трагедії. Поріг ХХІ  століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД.

     У бібліотеці була організована тематична виставка «STOP  AIDS”.

Ведуча заходу  А.В. Сенжаровець підготувала добірку цікавих  і корисних відео: «Что такое СПИД»,  «Прості правила проти СНІДу», мультфільм «СНІД», «Історія хвороб - СНІД», пролунали пісні: «Береги любов», «Шоу должно продолжаться».

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Чорнобильська трагедія. Як це було Чорнобильська трагедія. Як це було

    Бібліотека-філія №1 розширила знання дітей про Чорнобильську трагедію

  • Великодні дзвони Великодні дзвони

    Бібліотека-філія №1 разом з учнями 5-Б класу ЗОШ №10 підготували Великодне свято для військовослужбовців

  • Пасха - перемога вічного життя Пасха - перемога вічного життя

    Бібліотека-філія №1 для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення зробила великодній подарунок: майстер - клас з писанкарства та зустріч з настоятелем Свято-Пантеліймонівського храму Отцем Кліментом

  • Все новости