Різдвяною стежиною до щастя і добра

  Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Його з нетерпінням чекають і дорослі і малі. Це свято приносить тепло і радість у кожну родину, тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє. Різдво в Україні – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі, та має багатовікові традиції.

  Важлива і незмінна традиція на Різдво – це колядування. Кожного року 7 січня у Центральній міській  бібліотеці збираються члени клубу «Шанувальники української мови та літератури». І в цьому році члени клубу у різнокольорових хустках, українському колоритному одязі зібрались  на Різдвяний вертеп «Різдвяною стежиною до щастя і добра». Із зіркою в руках вони ходили по домівках  мікрорайону, крамницям, співали вітальні пісні-колядки: «Нова радість стала», « Добрий вечір тобі, пане господарю»,  «По всьому світу стала новина», бажали щастя, здоров'я та достатку господарям.

         

   Різдвяні обряди – це духовний досвід, творча сила народу, його світогляд, що в сукупності й складає національне обличчя українців.

 

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS