Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати

   Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити  не  замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише  здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини.  Тож з метою виховати в учнів потребу в здоровому способі життя, нести відповідальність за своє здоров'я та показати шляхи підтримки і зміцнення здоров'я   Центральна  дитяча  бібліотека  провела  годину  корисних  порад     «Про здоров’я  треба  знати, про здоров’я треба дбати»  з  учнями 1-Б класу ЗОШ №9.    

   Ведуча заходу Крєпишева І.І розповіла присутнім про те, як берегти своє  здоров’я   та надала поради   з    книги Миколи Коростильова «50  уроків  здоров’я для маленьких і великих».

          

   Протягом заходу діти відгадували загадки та із захопленням приймали участь у   вікторині  «Твоє здоров'я в твоїх  руках».

   « Бережіть себе й своє здоров’я, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими   та пам'ятайте, що ваше здоров'я - у ваших руках» - такими були заключні слова бібліотекаря.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS